Skip to main content
header

תחרות 2012

רוצים לדעת איך היה ומה צפוי לכם בתחרות השנה?

צפו במצגת תמונות מהתחרות

עיתוני התחרות
במשך ימי התחרות פרסמנו עיתון יומי למשתתפי התחרות, לשופטים ולהוריהם. קראו אותם כדי לחוות מחדש את ימי התחרות.

אנו מברכים את הזוכים בתחרות אינטל אייסף, פיטסבורג, פנסלבניה

בטקס הפרסים המיוחדים שניתנים על ידי אגודות שונות זכו:
1. חברת Alcoa נתנה פרסים לפרויקטים שעסקו במים וסביבה-
·  במקום ראשון, אבישי קטקו ומאיה בראון, זוכי המקום הראשון בתחרות 2012, בפרס כספי של 3000 דולר
· במקום שלישי, גל אורן ונריה שטרו, בוגרת התחרות שלנו משנת 2011, בפרס כספי של 1500 דולר.
2. בפרס שניתן על ידי china association for science and technology זכה אור שגיא, בפרס כספי של 3000 דולר.
·  בטקס הgrand awards  בו ניתנים פרסים לפי קטגוריות זכו בקטגוריות environment managementבמקום השלישי ו-500 דולר גל אורן ונריה שטרו.

במהלך התחרות נערך פאנל עם זוכי פרס נובל, ביניהם, והאשה היחידה – פרופ' עדה יונת. חברי המשלחת הישראלית נפגשו איתה וסיפרו לה על הפרויקטים שעשו והצטלמו עמה.

 

ברכות לזוכים בתחרות 2012!



פרס ראשון
–  
אבישי קטקו ומאיה בראון- חיטוי מים באמצעות קרינת השמש
בי"ס תיכון ע"ש משה שרת נתניה
מנחה ומורה מלווה ראובן דינוביץ'
מייצגים את ישראל  בתחרות אינטל אייסף  בפיטסבורג, פנסילבניה
 
פרס שני –
הדס ענבר- ייצור חלקיקי זהב ננומטריים לחישה ביולוגית
בי"ס: בית חינוך תיכון ע"ש י. גלילי, כפר סבא
מורה מלווה: ד"ר דורית בר
מנחים: ד"ר סמדר זיידמן ואלכסנדר טסלר, מכון ויצמן, רחובות
תייצג את ישראל בתחרות מדענים ומפתחים צעירים האירופית שתתקיים השנה בברטיסלבה, סלובקיה
 
פרס שני –
טובה טטיאנה חנימוב- אפקט מגנוס בכלי טייס קטנים
בי"ס תיכון דתי שפירא, נתניה
מורה מלווה: איציק גוילי
מנחים: פרופסור משה רוזנפלד, אוניברסיטת תל אביב וגיא צור, הטכניון, חיפה
מייצגת את ישראל  בתחרות אינטל אייסף  בפיטסבורג, פנסילבניה
 
פרס שני – 
עמית כהנא- הסינמטוגרפיה הפסיכוסכמטית של בחירה חופשית
בי"ס התיכון הישראלי למדעים ולאמנויות, ירושלים
מורות מלוות: ד"ר יעל יוסטוס-סגל, חנה שרף
מנחים: אודליה חיטרון, ירדן כרמין
ייצג את ישראל בתחרות אינטל אייסף בפיטסבורג, פנסילבניה
 
פרס שני – 
עמית שפרן- קמיע מאגי מגניזת קהיר
בי"ס התיכון הישראלי למדעים ולאמנויות, ירושלים
מורות מלוות: ד"ר יעל יוסטוס-סגל, חנה שרף
מנחה: פרופסור גדעון בוהק, אוניברסיטת תל אביב
תייצג את ישראל בתחרות מדענים ומפתחים צעירים האירופית בברטיסלבה, סלובקיה
 

פרס שלישי - 
אלפארוק אבו אלחסן- קינטיקה של התגבשות המים בסביבות נקבוביות
בי"ס התיכון הרב תחומי עהד למצוינות במדעים, חורה
מורה מלווה: שמסי מסאעד
מנחה: פרופסור ליאוניד בורנפנברנר, אוניברסיטת בן גוריון, באר שבע
ייצג את ישראל בתחרות מדענים ומפתחים צ צעירים בברטיסלבה, סלובקיה
 
פרס שלישי – 
אור שגיא- שימוש בחיידקים מגנטיים לזיכרון דיגיטלי משתכפל מאליו
בי"ס קריית החינוך ע"ש דוד בן גוריון, עמק חפר
מנחה: ד"ר רותם שורק, מכון ויצמן, רחובות
ייצג את ישראל בתחרות אינטל אייסף בפיטסבורג, פנסילבניה
 
צל"ש – 
לידור אלדבח - מטא אופטימיזצית PSO
בי"ס: תיכון עתי"ד למדעים לוד
מורה מלווה: ד"ר אלה מריאנובסקי
תשתתף במחנה מדעי במעבדות מחקר בגרמניה בהזמנת ממשלת גרמניה
 
צל"ש – שירה הברמן- מעורבותו של הציטוקין אינטרלאוקין-1 במחלת האלצהיימר
בי"ס: התיכון הישראלי למדעים ולאמנויות, ירושלים
מורה מלווה: חנה שרף
מנחה: פרופסור  רז ירמיה, האוניברסיטה העברית, ירושלים
תשתתף במחנה מדעי במעבדות מחקר בגרמניה בהזמנת ממשלת גרמניה
 
צל"ש – 
הדס זהבי- הבניית מגוון הזהויות המגדריות דרך פריזמת אופנת היוניסקס
בי"ס תיכון קשת, ירושלים
מנחה ומורה מלווה: אורלי לינדנר בוכהיים
 
צל"ש – 
רואי טליוסף- חישת פרמטרים רפואיים ממרחק באמצעות לייזר
בי"ס: תיכון שש שנתי ע"ש פנחס איילון, חולון
מורה מלווה: רונית חיימוב
מנחה: פרופסור זאב זלבסקי, אוניברסיטת בר אילן
 
צל"ש –
איתי לשם- תפישות מגזר ולאום בעיתון דבר לילדים בימי המרד הערבי
בי"ס: תיכון עירוני ד' ע"ש אהרון קציר, תל אביב- יפו
מורה מלווה: לימור שיאון
מנחה: ד"ר עדו אמבר
 
צל"ש –
שי קרייתי- בניית שערים לוגיים ע"י מדידות זוגיות
בי"ס: תיכון אהל שם רמת גן
מורה מלווה: חנה מזלה
מנחים: ד"ר סמדר זיידמן ועודד זילברברג, מכון וייצמן
תשתתף במחנה מדעי במעבדות מחקר בגרמניה בהזמנת ממשלת גרמניה
 
 

 

תקצירי העבודות

קראו כאן את תקצירי העבודות המשתתפות בתחרות
נוצר בתאריך: 08/08/12
עודכן בתאריך: 28/08/14