תמונה ראשית  

אירועי החודש לכל המשפחה

אירועי הקיץ במוזיאון לכל המשפחה יחלו ב– 2 ביולי ויתמקדו בתערוכה החדשה עקבות של אור, תערוכה שמבוססת על פטנט של המוזיאון ומעוצבת כסביבה עירונית. כמו כן יתקיימו סיורים מודרכים והדגמות מדעיות בשיתוף הקהל.

בנוסף - סדנת בנייה והמצאות ברוח החצר האחורית של פיניאס ופרב מבית ערוץ דיסני, ובאודיטוריום המוזיאון יועלה מופע חדש של להקת פירומניה: לגעת באור.
לחצו כאן  
 
 
 
 
לידידי המוזיאון שלום רב,

החודש ימלאו למוזיאון 20 שנה. ב-22 ביולי 1992 פתח המוזיאון את שעריו לקהל הרחב. מאות תערוכות, אלפי מוצגים פעילים, מאות רבות של תכניות חינוכיות ואירועים התקיימו מאז במוזיאון. אנחנו מודים לכם, מיליוני ידידים ומבקרים שבקרתם אותנו ונהניתם משלל הפעילויות והתערוכות שהצענו לכם במהלך השנים, ומקווים כי תמשיכו ותבקרו אותנו גם בעתיד.

בתחילת חודש יולי יסתיים תהליך בחירת האדריכל  שיתכנן את  מוזיאון הטבע בסמוך למוזיאון המדע שלנו, כחלק מקמפוס מוזיאונים משולב.

אנחנו שמחים לבשר לכם כי במסגרת השינויים בתחבורה הציבורית בירושלים, הוחלט על הצבת שתי תחנות אוטובוס חדשות בסמוך למוזיאון לקווים 7,9,14,35. למידע המלא על מסלולי הקווים ועל תדירותם.

להתראות במוזיאון!
 
  > היה לכם מעניין ומועיל? נשמח אם תעבירו את הידיעון שלנו לאחרים. הרשמה לקבלת ידיעון המוזיאון.   > לכל חדשות המוזיאון  
 
           
  תערוכות  

למבוגרים

סיור מיוחד בנושא פטנטים מתקיים מידי יום למבקרים ולמתעניינים. הסיור מתמקד במוצגים המתייחסים לפטנטים רשומים. ללא תשלום נוסף.
לחצו כאן  
 
 
  תערוכות  

תערוכות

ביולי תיפתח במוזיאון התערוכה החדשה עקבות של אור. תערוכה המבוססת על טכנולוגיה חדשנית שפותחה במוזיאון ונרשמה כפטנט בארה"ב. את האיורים והרישומים בתערוכה יוצרים המבקרים בעצמם.
לחצו כאן  
 
 
  תערוכות  

לארגונים ולקייטנות

ילדי קייטנות יגיעו בחודש יולי לביקורים מודרכים במוזיאון שכוללים סיורים בתערוכה החדשה עקבות של אור, הדגמות, פינות בנייה ברוח ההמצאות של פיניאס ופרב וצפייה במופע לגעת באור.

לחצו כאן  
 
 
  תערוכות  

אירועי החודש למערכת החינוך

בתחילת יולי יתקיימו ימי עיון למורים מהמגזר היהודי והערבי שמטרתם לעורר מודעות לשוויון מגדרי בכיתה ולעודד בנות לבחור בלימודי מדע וטכנולוגיה. ימי העיון יתקיימו במסגרת פרויקט TWIST של האיחוד האירופי.

לחצו כאן  
 
 
  תערוכות  

לנסות בבית - "אל תלך יחף"

אתם מוזמנים לחלוץ את הנעלים וללמוד כמה עובדות על חוש המישוש.

לחצו כאן  
 
 
  תערוכות  

מוזיאון הטבע

בתחילת חודש יולי יסתיים תהליך בחירת האדריכל  שיתכנן את  מוזיאון הטבע בסמוך למוזיאון המדע שלנו, כחלק מקמפוס מוזיאונים משולב.

לחצו כאן  
 

 

                 
         
 

מכונות כותבות ומציירות

צפו במכונה מהמאה ה 17 שהיוותה השראה לסרט "הוגו". גם בתערוכה "עקבות של אור" יש מכונות מציירות.

לחצו כאן      

מדען החודש

עדי שמיר - (‏נולד: 6 ביולי 1952) זוכה פרס ישראל במדעי המחשב, שותף בפיתוח שיטת ההצפנה פורצת הדרך RSA.

לחצו כאן  
                 
 
מנוי
למוזיאון
 
מידע
שימושי
 
השאלת
תערוכות

פעילות
בקהילה

 
 
שיתופי
פעולה

בין
לאומיים

 
 
שדרת המוזיאונים
גבעת רם ירושלים, 91904

טל. 02-6544888

www.mada.org.il

mada@mada.org.il

הצטרפו אלינו בפייסבוק:

facebook
 
footer