Skip to main content
header

צוות

צוות המוזיאון, קבוצה מגובשת של אנשי מקצוע בעלי השכלה, ידע ונסיון במגוון רחב של תחומי דעת ומעשה. בחזית עומדים המדריכים - רובם סטודנטים למדעים מכל שכבות האוכלוסייה, צעירים ואנרגטיים, הלובשים תמיד חולצה צהובה הבולטת למרחקים. תפקידם הוא לסייע ככל האפשר לכל מבקר במוזיאון ולהפוך את המפגש עם המוצגים לחוויה חינוכית ומדעית שלמה.

מאחורי המוצגים, נסתרים מעיני המבקרים, עומד צוות הפיתוח, הבונה ומתחזק את התצוגות במוזיאון, מפתח ומפעיל את התוכניות החינוכיות. זהו צוות של אנשי מדע וחינוך, שתפקידו לתרגם רעיונות מדעיים לשפה של חומר, תנועה וכפתורי הפעלה.

ומעל לכל אלו נמצא, כמובן, הוועד המנהל, המחבר את כל המרכיבים יחד, ומסייע לגבש את דמותו של המוזיאון כפי שפוגש בה המבקר.

ניסיון רב צבר המוזיאון במהלך שנות פעילותו בתחומים הבאים:
תכנון, עיצוב והפקה של תערוכות אינטראקטיביות בתחומי המדע והטכנולוגיה עם קשר הדוק לתחומי תרבות נוספים. תכנון עיצוב והפקה של מוצגים פעילים בגדלים שונים, אביזרים וערכות. פיתוח יישום והפעלה של תוכניות חינוכיות לתלמידים בכל הגילים: מגיל הגן ועד לי"ב, במסגרת של ביקור חד פעמי או כפעילות מתמשכת. בנייה והעברה של מערך השתלמויות לעובדי הוראה: גננות, מורים ופרחי הוראה.

התשתית הפיזית כוללת בית מלאכה מצויד היטב לבניה בתחומים של מכניקה עדינה, עץ, ברזל, פלסטיק, חשמל ואלקטרוניקה.

צוות הנהלה

מיה הלוי, מנכ"לית

ורדה גור בן שטרית, סמנכ" לית פיתוח תוכן

רוני בן חיים, סמנכ" לית הפעלה ופרויקטים

 

 


חינוך ופיתוח תוכנים

ד"ר אמיר בן-שלום, מנהל פיתוח מוצגים
אתי אורון, ראש תחום פיתוח
ד"ר חגית טישלר, ראש תחום חינוך
אלעד פז, רכז תכניות Make וטכנולוגיה 
תאיר נחום, רכזת חווית קהל
סמאהר חוסיין, רכזת מגזר ערבי
נעמה כהן, רכזת הדרכה, חוים ומגזר חרדי
עומר גייסט, רכז תוכניות חטיבות ביניים וקהילה
שיר פרי, רכזת תכניות גיל רך, בתי ספר יסודיים ושוויון הזדמנויות 
מירי אוחנה, רכזת תיאום פעילויות 
סג'א זידן, דיגיטל ופיתוח תכנים
יעל מסלטון, דיגיטל ופיתוח תכנים

חמוטל לוטן, רכזת תחרות מדענים ומפתחים צעירים
גליה זר כבוד, מנהלת פרונטירז מדע לצעירים
דמאון שוסטרמן, פיתוח תפיסה מוזיאלית

 

שיווק, מכירות וקשרי חוץ

אתי ברינד, רכזת שיווק ומכירות
תמי לויאב, מנהלת ניו מדיה
נועה בלוך, מעצבת גרפית


מנהלה

לידיה בן-דוד, מנהלת משרד
עטרה קרויזר, מנהלת חשבונות


צוות טכני ותפעול

אורי סיני, מנהל צוות טכני
רמה מנשה, רכזת תפעול ומעבדת MAKE
איל פוגל, מעצב תעשייתי
ברוך אונגר, חרט
גינאדי ימליאנוב, מיקרו-אלקטרוניקה
שמואל אוליאל, חשמלאי ומתחזק מוצגים
דני שלם, נגר ומתחזק מוצגים
רונן בן-זאב, נגר ומתחזק מוצגים
אורי קאופמן, מפעיל מעבדת MAKE
יוסי אנטוקוליץ, קניין ומדריך בכיר
סאמר עסאלה, רכז סיוע טכני 

דמיטרי פולונסקי, מנהל מערכות מידע


נוצר בתאריך: 27/04/08
עודכן בתאריך: 15/09/20